нєρsi ƒαи
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

нєρsi ƒαи

H€PSİ FAN CLUß

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

erenin kısacık biyografisi

2 posters
YazarMesaj
sarı_şeker
Deli Dolu Adminimiz Princéss Tuğba
Deli Dolu Adminimiz Princéss Tuğba
sarı_şeker

İsmin ne? : TUGBA
Hepsiden hangisi : Gülçin
Rep Gücü :
erenin kısacık biyografisi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100erenin kısacık biyografisi Right_bar_bleue

erenin kısacık biyografisi Empty
MesajKonu: erenin kısacık biyografisi   erenin kısacık biyografisi Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 3:06 pm

18 Mayıs 1984 tarihinde İstanbul'da doğdu. Özel İdeal İlkokulu'nda öğrenim hayatına başlayan Bakıcı, sonrasında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'ne girdi. Ortaokul ve liseyi bu bölümde bitiren Bakıcı, sonrasında üniversite bünyesindeki Modern Dans Bölümü'nde eğitim gördü ve 2006 yılında tamamladı. 1993-1999 yılları arasında Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nde çeşitli oyunlarda rol aldı. 1997 yılında Londra'da "Urdang Dance Academy"'de ve 1998 yılında Budapeşte Dans Okulu'nda eğitim aldı. Özel bir dans grubu olan Dans@ ile, Çin'de sahne alan Bakıcı, Yıldızların Altında müzikalinde de rol aldı.
http://tekgruphepsi.niceboard.biz
ErEn.CiX***şeker...xx
уєηι üує..χχ))
уєηι üує..χχ))
ErEn.CiX***şeker...xx

İsmin ne? : sena
Hepsiden hangisi : Eren
Rep Gücü :
erenin kısacık biyografisi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100erenin kısacık biyografisi Right_bar_bleue

erenin kısacık biyografisi Empty
MesajKonu: Geri: erenin kısacık biyografisi   erenin kısacık biyografisi Icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 6:15 pm

ezberledim artık yaniiii

erenin kısacık biyografisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-