нєρsi ƒαи
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

нєρsi ƒαи

H€PSİ FAN CLUß

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

cosmogirl röportajı[temmuz]

YazarMesaj
sarı_şeker
Deli Dolu Adminimiz Princéss Tuğba
Deli Dolu Adminimiz Princéss Tuğba
sarı_şeker

İsmin ne? : TUGBA
Hepsiden hangisi : Gülçin
Rep Gücü :
cosmogirl röportajı[temmuz] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100cosmogirl röportajı[temmuz] Right_bar_bleue

cosmogirl röportajı[temmuz] Empty
MesajKonu: cosmogirl röportajı[temmuz]   cosmogirl röportajı[temmuz] Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 4:32 pm

YAZ KIZLARI
sizin için yaz neyi ifade ediyor?
Eren: yaz gelmeden önce hep özgürlük heyecanı doluyor içime.Özgürce istediğimi yapabilcekmişim gbi geliyor.
Yasemin:Bana kalırsa insanların en çok neşe dolduğu,en çok mutlu olduğu dönem.Kışın insanlar daha suratsız oluyor.
cemre:Eskiden çok hareketli günleri ifade ediyordu ama artk güzel havayı ve derin bir nefes çekmeyi ifade ediyor.
Gülçin:Tatil Dalyan! annem Dalyanlı ve orada yazlığımız var.Her yaz oraya giderim.

Yazın kışı,kışın da yazı özleyenlereden misiniz?
eren: Kışı hiçbir zaman özlemeyenlerdenim! Smile Ben hep ilkbaharı ve sonbaharı özleyen bir insanım.Yaz da güzel ama hiçbir zaman özlemiyorum.
Yasemin:her zaman yaz olsun istiyorum!
Cemre:İçinde bulunduğumuz mevsimi yaşamayı seven biriyim ben.Hepsini seviyorum.
gülçin:İkisinin de tadı başka!

Bu yaz tatil planlarınız arasında neler var?
erenörf var! Her sene yaptığım bir plan bu.Geçen sne yoğunluktan dolayı hiçbir yere gidememiştm.Bu yaz birkaç kere Alaçatı'ya gitmk istiyorum.Bir de Kaz Dağları var aklımda.Çok eskiden gitmiştim,tekrar gidip dinlenmek istiyorum.Tatil anlayışım değişti açıkcası bu sne.Yaşlı insanlar gibiyim.
Yasemin:İspanya'da ve Atina'da arkadaşlarım var.Uzun süredir beni çağırıyorlar.oralara gitmek isitiyorum.belki sörfe başlayabilirim.geçen sene Eren 'le snowboard 'a başladık.Sörf kısmında eren'i henüz yakalayamadm ama...bel fıtığım olduğu için biraz tırsıyorum açıkcası.
Cemre:Yurt dışına gitmek istiyorum.Tarihi eserlere karşı büyük ilgi duyuyorum.Bununla ilgili bir gezi olabilr.Bir de anneannemle vakit geçirmek istiyorum.
Gülçin: annemle tatile gittm.Siz bu haberi yayınlarken de arkadaşımla Bodrum da olacağım sanırım.Caz vokal eğitimi almak istiyorum bir de.
Taitil dediğiniz nsıl olmalı?
Eren:Özgürce hareket edilebilen bir şey olmalı.5 yıldızlı oteller gidip,dışarı adım atmamak bana göre değil.Benim en sevmediğim tatil mantığıdır bu.Ortaokulda iken gençlik kampına gitmiştim.İnanılmaz güzeldi.Her şeyi kendi başına yapmayı öğreniyorsun.Turlarla seyahat etmeyi de çok sevmiyorum çünkü kendi başınıza hareket edemiyorsunuz.Tur sırasında gözüm nereye kayarsa oraya kaçarım ben! Smile
Yasemin:Tatilde herkes özgür olmalı,bir yere koşturmak zorunda olmamalı,yeni yerler keşfetmeli.Yazlıkları olan kişiler bile ayrı keşif yapmalı bence.
Cemre:ya dinlendirici ya da eğlendirici olmalı tatil.Eskiden deli gbi eğlenmek vardı hep aklımda,şimdiyse dinlendirici olmasını tercih ediyorum.
Gülçinenizin olduğu bir yerde olmalı tatil kitap olmalı,şezlong olmalı...Tatilde sadece istediğim şeyleri yapmalıyım.

tatil bavulunuzu hazırlarken nelere dikkat edersiniz?
Eren:bol bol beyaz atlet alırım yanıma.benim için kurtarıcılar.bermuda şortlarımın sayısıda çok olur.bavulun büyük bir kısmınıda şampuanlarım,kremlerim kaplıyor.sırf onlara yer açılsın diye kıyafetlerimi presliyorum.bavulun haricinde fotoğraf makinemin çantası da olur yanımda.Yasemin ve ben grubun fotoğrafçılarıyızdır.
Yasemin:kıyafet olarak tercih ettiklerim bermuda şortlar ve tişörtler.bakım ürünlerim de oldukça yer kaplar.
Cemre:büyük bavul kullanmamaya dikkat ediyorum öncelikle.saç ürünlerimin yanımda olması çok önemli.çok zor bir saçım var çünkü.mutlaka yanımda olması gereken albümler vardır.kıyafet olarak da salaş elbiseler ,şortlar ve tişörtler alırım.3-4 çift bikiniyi de unutmamak gerek. : )
Gülçin:En çok kozmetik ürünlerime dikkat ediyorum.kıyafet konusunda biraz bonkör davranıyorum.sonra pişmanlık duymak istemiyorum çünkü.tabii bu tatile 5 bavulla gittiğim anlamına gelmiyor. : )

peki havuz mu deniz mi?
Yasemin:tabii ki deniz! havuzdan nefret ederim.mikropların buluştuğu bir yermiş gibi geliyor.
Eren:bende havuzu hiç sevmiyorum.deniz varken havuza girenleri de hiç anlamam.
Cemreeniz! Havuzun sınırları var deniz ise uçsuz bucaksız!
Gülçin:denizi tercih ediyorum.daha doğal ve hijyenik çünkü...

yaz ayları şehir içinde ne giymeyi tercih ediyorsunuz?
Eren:genelde bermuda şort,askılı body ve spor ayakkabı giyiyorum.bu sene,tarzım olmamasına rağmen elbise giymeye başladım.
Yasemin:yaz mevsimi başlamadan parmak arası terlik giymeye başlarım. : ) yazın ayakkabı geçirmem ayağıma.kısa şort ve eteleri giymeyi seviyorum.uzun etekler ve bermuda şortlar ilk tercihim.
Cemre:bol bol atlet giyerim.genelde desensiz kıyafetleri tercih ediyorum.usun elbiseler de favorilerim arasında.hatta bazılarını kendim dikiyorum.
Gülçin:genellikle etek ve şort giyiyorum.yazın tüm renklerini üstümde taşımayı seviyorum.

YENİ ALBÜMÜN KRİTİĞİ

Albümünüzün ismi niçin ' Hepsi Şaka '?
Çocukken dinlediğimiz ve sevdiğimiz şarkıları söylemek istedik.Seçtiğimiz şarkıların çoğu espirili ve tiyatral sözler içeriyor.Okumalarımızda da buna önem verdik.O yüzden tamamen şaka gibi oldu.

Bugüne kadar hep yeni parçalarla çıktınız karşımıza.Cover bir albüm yapmak sizi korkutmadı mı?
Büyük bir korku olmadı tabii ama kaygı yaşadık.Çünkü cover albüm yapmak yeni albüm yapmaktan çok daha zor.zaten seçtiğimiz parçaların geçmişte en iyi halleri yapılmış,onu kötüleştirme riski var.Bu parçaların daha iyilerini yapmak değildi amacımız.Sadece Hepsi tarzıyla yorumlamak istedik.Bütün parçaların içine yeni rap bölümleri yazdık mesela.

Eleştiriler nasıl peki?
Albüm çıktığından bu yana çok iyi eleştiriler aldık.Çok iyi müzisyenlerle çalıştık.Onların başarıları ve bizim okumalarımzdaki ilerleme konuşuluyor.En büyük eleştiriyi Kenan Doğulu 'nun yapmış olduğu '4 Peynirli Pizza ' parçası için aldk.Bu parça albüm konseptinden biraz farklı oldu.Bir de parçadaki sözlere anlam veremeyenler oldu.4 peynirli pizza çok özel bir pizza.Herkesin tattığı ve tercih ettiği bir şey değil.Kenan da bizimçok özel olduğumuzu düşündüğü için bize '4 peynirli Pizza ' ismini yakıştırmış.Yapılan eleştiriler bizim için pek önemli değil açıkçası,Kenan 'ın güzel bir iş çıkardığını düşünüyoruz.

Cover parçalarla dinleyici kitlenizdeki yaş profili genişleri mi dersiniz?
Anne ve babalar da beğeniyor bu albümü.Sonuçta onların da gençliğinde dinledkleri şeyler.Çocuklar için yeni bit albüm,büyükler için ise nostalji albümü oldu.Geçenlerde bir dinleyicimiz bizim CD 'mizi almış ve annesi CD 'ye el koymuş. : )

Cover albümünüzü hazırlarken bir sonraki albüm için çalışmalar yaptınız mı?
Bu albümü yaparken bir sonraki albüm için neler yapabilceğimizi konuştuk.Hatta birkaç parçamız şimdiden hazır.'4 Peynirli Pizza' aslında bir sonraki albümümüzde yer alacaktı ama dayanamadk. : )

Dördündü albümünüz için kafanızda netleştirdiğiniz bir tarih var mı?
Hiç bilmiyoruz.Belki yine iki sene ara vereceğiz.

Yeni albümünüz çıkar çıkmaz turne yaptınız.Devamı gelecek mi?
Turne kapsamında olmayan konserlerimiz olacak.Tabii ağustos ayından sonra.Biraz dinlenmek istiyoruz açıkçası.

Kız gruplarında bu aralar artış var.Ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Çok güzel bir şey bu.Yurt dışında pop yapan genç gruplar fazlasıyla var.Burada sadece biz vardk.Neyse ki şimdi sayı arttı ve çeşitlilik oldu. 4 yüz çıktı, şimdi de *** adlı bir kız grubu çıktı.
http://tekgruphepsi.niceboard.biz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-