нєρsi ƒαи
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

нєρsi ƒαи

H€PSİ FAN CLUß

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HEPSİ Seslerini Sıraladı

YazarMesaj
sarı_şeker
Deli Dolu Adminimiz Princéss Tuğba
Deli Dolu Adminimiz Princéss Tuğba
sarı_şeker

İsmin ne? : TUGBA
Hepsiden hangisi : Gülçin
Rep Gücü :
HEPSİ Seslerini Sıraladı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100HEPSİ Seslerini Sıraladı Right_bar_bleue

HEPSİ Seslerini Sıraladı Empty
MesajKonu: HEPSİ Seslerini Sıraladı   HEPSİ Seslerini Sıraladı Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 4:29 pm

Gülçin

Soru: Gruptaki güzel sesleri sıralasanız nasıl yaparsanız ?
Gülçin : Aslında ben dördümüzünde sesini iyi buluyorum. Kızlar grupta genelde benim sesimi çok sever özellikler Eren sesime bayılıyor.
Soru : Peki ses sıralamanız nedir acaba ?
Gülçin : Bence bana göre Cemre'nin sesi çok güzel istediği zaman kalın yapıyor istediği zmana yumuşak yapıyor sesini ses tonuyla çok güzel oynuyor sonra Yasemin'inki hoşuma gidiyor rock şarkıyı çok güzel seslendiriyor bunu 'Sen Bir Tanesin' şarkısında anladık bence kimse alınmasın ama bence sonuncu sesimiz Eren aslında onunda sesi çok güzel ama çok yumuşak bir sesi var umarım Eren bana kızmaz.

Yasemin

Soru : Gruptaki güzel sesleri sıralasanız kim birinci olur kim sonuncu ?
Yasemin : Ben Gülçin'in sesine bayılıyorum sadece ben değil kızlarda Gülçin'in sesini çok seviyor çok güzel şarkı söylüyor güzel seslendirmeler yapıyor sonra Cemre'nin sesi çok hoşuma gidiyor Cemre'ninde sesini biz çok seviyoruz slov şarkıları çok hoş söylüyor sonra Eren'in sesi çok yumuşak Gülçin'in dediği gibi ama tabii haksızlık yapmayı sevmem onunda sesi çok güzel en sonda kendi sesimi seviyorum sesimin fazla güzel olduğunu sanmıyorum ama hayranlarım ve kızlar sesimi iyi buluyor.

Cemre

Soru : Gruptaki sesler nasıl ?
Cemre: Ben grupta en çok Gülçin'in sesini beğeniyorum hatta biz ilk okuldayken bir ses yarışması yapmıştık Gülçin bizi bayağı bir farkla yenmişti o zaman Gülçin çok sevinmişti sonra Eren'in sesi hoşuma gidiyor yani Gülçin'den sonra bence kızlara katılmıyorum Eren'in sesi çok güzel bence yani sesini değerlendiriyor tamam biraz yumuşak sesi var ama güzel şarkılar söylüyor hakkını yememek lazım sonra kendim ile Yasemin'in sesini beğeniyorum Gülçin'in dediği gibi Yasemin süper rock şarkılar söylüyor yani kendi sesimide çok seviyorum sesim benim için çok önemli benim geleceğim sesimin sayesinde oluştu

Eren

Soru : Gruptaki sesleri sıralasanız hangisi birinci olabilir acaba ?
Eren : Ben Gülçin'in yerinde olmayı çok isterdim biliyorum bizim grubumuzu sevenlerin geneli beni seviyor geneldede yüzüm güzel olduğu için ama ben Gülçin'in yerinde olmayı gerçekten çok ama çok isterim sesinin kıymetini bilsin bence çok süper ama süper bir sesi var sonra Cemre'nin sesi çok güzel Cemre'de aynı Gülçin gibi sesini iyi dönüştürüyor rock olsun pop olsun ya da R&B olsun sesi bütün şarkılara uyuyor yani bence Cemre ile Gülçin grubun en iyi sesleri diyebilirim zaten Gülçin'in sesleri falan internet sitelerindeki anketlerde bile hep birinci oluyor bence de birinciliği hak ediyor diye düşünüyorum sonra Yasemin'in sesi Yasemin R&B şarkılarını hoş söylüyor önceden Yasemin ile bizim bir arkadaşımız vardı onların ikisi şarkı yarışması yapmıştı Yasemin'in o gün sesi kısılmıştı çok üzülmüştü ve tabii bizde üzülmüştük ama o günden sonra sesinin hala kısıldığını bazen zannediyor dediğim gibi bana kalırsa 1. Gülçin ve Cemre 2.Yasemin ve ben diyorum.
http://tekgruphepsi.niceboard.biz

HEPSİ Seslerini Sıraladı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-